12. kolovoza, 2003. godine, utorak, Omiš

IX. kolo KORENAT - OMIŠ 12:13
2:2; 4:4; 3:3; 3:4

OMIŠ: ARMANDA, ČOVIĆ 1, KOVAČIĆ, N. BULJEVIĆ 2, ŠKARIĆ, RIBIČIĆ, SAVIČEVIĆ 7, PEŠIĆ 2, MARŠIĆ, KOŠTA 1, DOBROTA, NOVIĆ , VLAHOVIĆ.

Odluka o prvaku pasti će u ovoj utakmici, to su svi znali. Sastale su se dvije neporažene ekipe. Prva četvrtina pripala je gostima koji su brzim i preciznim napadom došli do osjetne prednosti, što se nebi moglo reć za našu momčad. U drugoj četvrtini domaći igrači napokon su uspjeli namjestiti nišanske sprave i tempo igre prilagodit sebi ali još je curilo u obrani. Drugo poluvrijeme počelo je na sličan način, efikasan napad i porozna obrana. Napokon u posljednjoj četvrtini obje ekipe uspjevaju odigrat čvrstu obranu. Pobjedu presudila je pojedinačna kvaliteta igrača. Taj dio dobili smo 2:1 i učinili veliki korak prema osvajanju prvenstva. U ovoj utakmici posebno treba istaknuti Savičevića jer je sedam puta poslao loptu iza golmanovih leđa.